Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kategorie

BHP dla Firm, usługi, szkolenia, outsorcing

Producenci

Informacje o papierach do produkcji etykiet samoprzylepnych.

Papierowe etykiety samoprzylepne, termotransferowe

Są stosowane do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych jak również jednostek wysyłkowych podczas transportu. Umożliwiają szybką i sprawną kontrolę nad towarem w czasie magazynowania i dystrybucji

Papierowe etykiety samoprzylepne bardzo szeroko stosowane są do umieszczania na nich informacji dotyczących użytkowania produktu, jego producenta, importera, terminu ważności, składu surowcowego, itp. Przedstawiają one również coraz częściej wymagane przez przepisy unijne i krajowe do oznaczania produktów kody kreskowe.

Wszystkie etykiety papierowe dostępne są jako termiczne i termotransferowe, tzn. mogą być wykonane z papieru termoczułego do zadruku w drukarkach termicznych lub z papieru do zadruku w drukarkach termotransferowych, w tym przypadku do wydruku konieczne są taśmy termotransferowe - folie barwiące.

Etykiety termotransferowe są dużo trwalsze od termicznych, są odporne na zarysowania, wilgoć i niskie temperatury.

Do samodzielnego zadruku proponujemy Państwu drukarki etykiet i kodów kreskowych firm ZEBRA, SATO  i TSC.

Oferujemy Państwu produkty w dowolnym rozmiarze, czyste - białe, kolorowe i zadrukowane (nadrukujemy wszelkiego rodzaju oznaczenia własne, kody kreskowe, komentarze i uwagi).

Oferujemy wysokiej jakości etykiety samoprzylepne do wszystkich modeli drukarek etykiet, termicznych i termotransferowych, wykonane na różnych surowcach z dobranym klejem umożliwiające trwałe naklejenie lub bezśladowe usunięcie etykiety

Etykiety samoprzylepne papierowe termotransferowe - do uzyskania nadruku na etykiecie niezbędne jest zastosowanie taśmy termotransferowej, dostosowanej do rodzaju papieru, z którego wykonana jest etykieta. Standardowo rozróżnia się papiery matowe, półmatowe i błyszczące.

Etykiety samoprzylepne papierowe termiczne – są wykonane z termoczułego papieru zatem do ich zadruku nie potrzebna jest taśma termotransferowa.

Oferujemy duży wybór etykiet samoprzylepnych wykonanych z surowców o specjalnych właściwościach. Charakterystyka surowca dobrana jest do potrzeb określonych przez zastosowanie etykiety. W zależności od wymogów mogą one być odporne na wysokie temperatury, chemikalia, wilgoć, oleje czy smary.

Zastosowania:

  • plomby gwarancyjne
  • etykiety zabezpieczające
  • schematy ideowe
  • tabliczki znamionowe
  • oznaczenie środków trwałych
  • etykiety transportowe
  • etykiety magazynowe
  • oznaczenia własne
  • przywieszki


Kleje stosowane przy produkcji etykiet:

Klej akrylowy - standardowy który zapewnia dobrą przyczepność umożliwia szerokie zastosowanie etykiety
Klej odlepny - jest klejem akrylowym, łatwym do usunięcia, po usunięciu etykiety klej nie pozostaje na powierzchni.
Klej kauczukowy - klej o bardzo dobrej przyczepności do powierzchni chropowatych i szorstkich.
Klej kauczukowy (do głębokiego mrożenia) - jest klejem, który jest stosowany  w bardzo niskich temperaturach.