Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Kategorie

BHP dla Firm, usługi, szkolenia, outsorcing

Producenci

Informacje o nadrukach na rolkach papierowych i etykietach.

Wykonujemy nadruki wg indywidualnych zleceń klienta na rolkach kasowych i etykietach. Nadruk LOGO sklepu, informacje o produkcie lub oferowanej usłudze, warunki gwarancji czy też nadruk zwykłej informacji reklamowej na rolkach kasowych lub też etykietach doskonale poprawia rozpoznawalność marki czy tez sklepu i z pewnością przysparza nowych klientów.

Specyfika  druku na maszynach rolowych

Rozmiar druku
W związku ze specyfiką maszyn rolowych, szerokość prac określana jest w mm, natomiast wysokość w calach. Wiąże się to z z faktem, iż obwód bębna maszyny drukującej to 24 cale – 609,6 mm. Podczas przygotowywania projektu należy pamiętać, aby jego długość nie przekraczała długości obwodu bębna. W przypadku krótszych projektów ich długość powinna pozwolić rozmieścić projekt kilkakrotnie na 24 calach.

Przerwa technologiczna
Projekt przeznaczony do druku na maszynach rolowych powinien uwzględniać przerwę technologiczną o rozmiarze 12 mm. Przerwa technologiczna jest to niezadrukowany poziomy pas, który musi występować przynajmniej raz na 24 cale. Przerwa może też powtarzać się między każdym modułem graficznym, wtedy zadruk będzie równomiernie powtarzalny na całej długości roli. Można również podzielić przerwę technologiczną na dwie części, z których jedna musi się znajdować na początku, a druga na końcu projektu. Możliwa jest realizacja projektu bez przerwy technologicznej po dokonaniu stosownych ustaleń.


Perforacje

Możliwe jest wykonanie perforacji lub też mikroperforacji na wstędze papieru lub np. między etykietami. W nadsyłanych materiałach perforacje należy oznaczyć w pliku przerywaną linią dodatkowym kolorem (nadrukowanym). Mikroperforacje dodatkowo należy opisać, dla odróżnienia od perforacji standardowych.