Katalog artykułów biurowych

Z przyjemnościa oddajemy w Wasze ręce nasz nowy Katalog.

Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu w formie elektronicznej. Jeśli dla Państwa wygodniejsza jest wersja papierowa prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty uznanych firm krajowych i zagranicznych od lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Na stronach katalogu zamieściliśmy wiele nowości oraz gotowych propozycji. Jesteśmy pewni, że zawsze znajdziemy rozsądne rozwiązanie.

W ofercie katalogowej znajduje się ponad 10 000 produktów. Najważniejszą grupę, obok artykułów biurowych, stanowią rolki kasowe, metkownice, taśmy do metkowania, etykiety do drukarek kodów kreskowych, urządzenia dla przemysłu odzieżowego, opakowania foliowe i papierowe.

Nasz katalog stanowi jedynie propozycję cenową. Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli wybrać dla Państwa najkorzystniejszą ofertę.

Oferta katalogowa

 • Rozdział 1

  Akcesoria komputerowe

  pudełka i stojaki na CD/DVD; podkładki pod myszy; podnóżki; myszy i klawiatury komputerowe; uchwyty, podstawki i wysięgniki; torby na notebooki; listwy zasilające; środki czyszczące do komputerów.

 • Rozdział 2

  Materiały eksploatacyjne i nośniki danych

  atramentowe wkłady drukujące; tonery do drukarek i kopiarek; taśmy do drukarek igłowych; folie termotransferowe do faksów; dyskietki; płyty CD; płyty DVD; karty pamięci i pamięci przenośne.

 • Rozdział 3

  Maszyny i urządzenia biurowe

  kalkulatory; telefony; faksy; niszczarki; gilotyny; trymery; testery banknotów; liczarki; wagi; baterie; drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 • Rozdział 4

  Etykiety i znaki

  etykiety i przekładki Avery; płyn do usuwania etykiet; identyfikatiory; systemy informacyjne; drukarki, etykiety i taśmy Dymo.

 • Rozdział 5

  Papier

  papiery biurowe białe; papiery ozdobne; papiery kolorowe; papiery do drukarek igłowych; rolki; papiery do ploterów; papier wizytówkowy; papier kancelaryjny; papier pakowy; kalki.

 • Rozdział 6

  Galanteria papiernicza

  koperty; notesy samoprzylepne, zakładki indeksujące i dyspensery; kostki i wkłady papierowe; zeszyty; kołonotatniki; bloki; wkłady do segregatorów; skorowidze; druki.

 • Rozdział 7

  Artykuły piśmienne i kreślarskie

  długopisy; długopisy i pióra żelowe; pióra kulkowe i cienkopisy; ekskluzywne przybory do pisania; atramenty i naboje do piór; foliopisy; flamastry; markery permanentne; markery suchościeralne; markery do CD; markery olejowe; zakreślacze; ołówki automatyczne; grafity; ołówki drewniane; gumki; temperówki; korektory w płynie; korektory w piórze; korektory w taśmie; tuby; linijki.

 • Rozdział 8

  Akcesoria biurowe

  dziurkacze; zszywacze; rozszywacze; zszywki; spinacze, klipy, pinezki i szpilki; sznurki, gumki recepturki i woreczki strunowe; nawilżacze; nożyczki; nożyki biurowe i ostrza; taśmy klejące i dyspensery; kleje; artykuły stemplarskie.

 • Rozdział 9

  Organizacja biura

  przyborniki; zestawy na biurko; stojaki na katalogi; stojaki combiboxx Durable; półki i moduły szufladowe; podkłady na biurko; książki do podpisu i kancelaryjne; wizytowniki; torby i teczki.

 • Rozdział 10

  Meble i wyposazenie biura

  meble; krzesła stacjonarne; krzesła obrotowe; fotele gabinetowe; maty ochronne pod krzesła; meble metalowe; apteczki i szafki na klucze; kasetki; lampki biurowe; ramy aluminiowe; wieszaki na ubrania; antyramy; kosze; zegary.

 • Rozdział 11

  Prezentacja i konferencja

  projektory,ekrany, wskaźniki, bloki do flipchartów, flipcharty, systemy prezentacyjne, tablice suchoscieralne, tablice suchościeralno-magnetyczne, tablice korkowe, tablice szkolne, tryptyki, gabloty, akcesoria do tablic.

 • Rozdział 12

  Archiwizacja i organizacja dokumentów

  segregatory A5 i bankowe; segregatory A4; segregatory ringowe; segregatory inne; etykiety do segregatorów; koszulki; ofertówki; przekładki; skoroszyty; teczki tekturowe; teczki polipropylenowe; teczki do akt osobowych; albumy ofertowe; skoroszyty i teczki zawieszane; pojemniki na teczki zawieszane; pudła archiwizacyjne.

 • Rozdział 13

  Oprawa dokumentów

  bindownice; grzbiety i okładki do bindowania; laminatory; folie do laminacji.

 • Rozdział 14

  Artykuły spożywcze, chemiczne i bhp

  herbata; kawa; dodatki do kawy i herbaty; napoje; przekąski; czajniki i termosy; naczynia jednorazowe; artykuły higieniczne; chemia gospodarcza; artykuły bhp; środki ochrony osobistej